Keila Võrkpallikoolis õpetatakse noortele oskust anda nii trennis kui ka võistlustel endast parim. Võrkpalli peensustele pühendunud ja mängule keskendunud noored on võidukad. Kui võitmise nimel pingutamine muutub elu loomulikuks osaks, siis rakendavad noored seda oskust ka teistes eluvaldkondades ja on ka seal võidukad ning edukad. 

Keila Võrkpallikool õpetab noortele tipptasemel tehnikat ja arendab maksimaalselt mänguks vajalikku reageerimis- ja liikumiskiirust. 

Hea meeskonnamäng algab sõprusest. Kiirus, nutikus, andekus ja sihikindlus toovad meeskonnale võidu. Pingutusterohked treeningud ja edukad võistlused toovad kaasa lõbusa meele.

Keila Võrkpallikool koosneb headest sõpradest, kellele meeldib pingutada ja üheskoos lõbutseda.

MEIE AJALUGU:

Keila Võrkpallikool loodi 2011. aasta sügisel kuid võrkpallitreeningud algasid tegelikult 2005. aastal Keila Võrkpalliklubi koosseisus.

2010. aastal liitusime Keila Hariduse SA Spordikooliga, mille all me tegutsesime veel ka võrkpallikooli loomise ajal. Alates 2012. aastast oleme iseseisev võrkpallikool.

Meie treeningbaasid on Keila kool, Keila Noortekeskus ja Keila Tervisekeskus.

Keila Võrkpallikoolis toimub õppetöö nii poistele kui ka tüdrukutele. Aastani 2011 kevad olid meil ainult neidude grupid kuid saatuse tahtel otsustasime suurendada oma haaret ning alates septembrist 2011 treenime ka noormehi.

Keila Võrkpallikool on Eesti Võrkpalliliidu (EVF) ja Harju Spordiliidu liige.

Meie heaks partneriks on Keila Võrkpalliklubi, kelle käe all võrkpallikool Keilas alguse sai.

Juba mitmendat aastat järjest, koostöös SK Tats-i, Ato SK ja Palusalu SK-ga, oleme korraldanud ja osa võtnud Säreveres toimuvas noorte spordilaagrist, kus iga aastaga on järjest rohkem osalejaid.

Võrkpalliõppe üheks vajalikuks osaks on kindlasti osalemine võistlustel. Me võtame igal hooajal osa erinevatest Eesti Võrkpallilidu poolt korraldavatest võistlustest (Eesti Meistrivõistlused, EVF Karikavõistlused, Eesti Karikavõistlused), samuti Harju Spordiliidu poolt korraldavatest Harju Meistrivõistlustest ja muudest kohalikest turniiridest. Lisaks oleme koos Keila Võrkpalliklubiga esindanud Keila linna Eestimaa Suvemängudel, mida korraldab Eestimaa Spordiliit Jõud. Aastaid oleme noortega osalenud ka liiva peal (Rannavolle Karikavõistlused; Rannavolle Eesti Meistrivõistlused).

Oleme käinud eelnevatel aastatel ka Soomes rahvusvahelisel noorte võrkpalliturniiril "Power Cup", kus on korraga üle kahesaja väljaku ja pea 9000 osavõtjat.

 

Keila Võrkpallikooli koostööpartnerid on: